Koszyk jest pusty
Witaj nieznajomy zaloguj się lub zarejestruj
Kategorie sklepu
Komunikacja Wizualna
Interaktywna komunikacja
Reklama

Gabloty zewnętrzne

W tej części oferty prezentujemy gabloty zewnętrzne do powieszenia na ścianę.

Są to modele gablot Aspen, Oxford, Ibiza

  • Eleganckie o nowoczesnym wzornictwie gabloty wykonane z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny.
  • Powierzchnia gablot wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach sucho ścieralno - magnetycznych
  • Gabloty standardowo posiadają uszczelki silikonowe, zapobiegające dostawaniu się deszczu lub kurzu
  • Tył gablot zabezpieczony jest blachą ocynkowaną w celu ochrony gablot przed działaniem warunków atmosferycznych.
  • Produkt na zamówienie.

Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.

    Sortuj produkty:
1 2 3 4 5
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 6xA4 zewnętrzna
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 6xA4 zewnętrzna

wymiar 6xA4 / 73x77cm Elegancka o nowoczesnym wzornictwie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą na zamówienie, otwierane na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie estetyczny wygląd. Występuje w wersji jedno lub dwudrzwiowej. Gablota standardowo posiada uszczelki silikonowe, zapobiegające dostawaniu się deszczu lub kurzu dzięki, czemu będzie wewnątrz  zawsze czysta i estetyczna. Gablota posiada grubość 37mm, natomiast głębokość po zamknięciu-19mm. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych. produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.

cena netto: 413, 56zł
cena brutto: 508, 68zł
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 8xA4 zewnętrzna
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 8xA4 zewnętrzna

wymiar 8xA4 / 73x98cm Elegancka o nowoczesnym wzornictwie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą na zamówienie, otwierane na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie estetyczny wygląd. Występuje w wersji jedno lub dwudrzwiowej. Gablota standardowo posiada uszczelki silikonowe, zapobiegające dostawaniu się deszczu lub kurzu dzięki, czemu będzie wewnątrz  zawsze czysta i estetyczna. Gablota posiada grubość 37mm, natomiast głębokość po zamknięciu-19mm. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych. produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.

cena netto: 448, 16zł
cena brutto: 551, 24zł
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 10xA4 zewnętrzna
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 10xA4 zewnętrzna

wymiar 10xA4 / 73x120cm Elegancka o nowoczesnym wzornictwie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą na zamówienie, otwierane na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie estetyczny wygląd. Występuje w wersji jedno lub dwudrzwiowej. Gablota standardowo posiada uszczelki silikonowe, zapobiegające dostawaniu się deszczu lub kurzu dzięki, czemu będzie wewnątrz  zawsze czysta i estetyczna. Gablota posiada grubość 37mm, natomiast głębokość po zamknięciu-19mm. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych. produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.

cena netto: 562, 24zł
cena brutto: 691, 56zł
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 12xA4 zewnętrzna
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 12xA4 zewnętrzna

wymiar 12xA4 / 103x98 cm Elegancka o nowoczesnym wzornictwie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą na zamówienie, otwierane na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie estetyczny wygląd. Występuje w wersji jedno lub dwudrzwiowej. Gablota standardowo posiada uszczelki silikonowe, zapobiegające dostawaniu się deszczu lub kurzu dzięki, czemu będzie wewnątrz  zawsze czysta i estetyczna. Gablota posiada grubość 37mm, natomiast głębokość po zamknięciu-19mm. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych. produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.

cena netto: 573, 96zł
cena brutto: 705, 97zł
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 15xA4 zewnętrzna
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 15xA4 zewnętrzna

wymiar 15xA4 / 103x120 cm Elegancka o nowoczesnym wzornictwie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą na zamówienie, otwierane na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie estetyczny wygląd. Występuje w wersji jedno lub dwudrzwiowej. Gablota standardowo posiada uszczelki silikonowe, zapobiegające dostawaniu się deszczu lub kurzu dzięki, czemu będzie wewnątrz  zawsze czysta i estetyczna. Gablota posiada grubość 37mm, natomiast głębokość po zamknięciu-19mm. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych. produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.

cena netto: 613, 27zł
cena brutto: 754, 32zł
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 18xA4 zewnętrzna
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 18xA4 zewnętrzna

wymiar 18xA4 / 103x142cm Elegancka o nowoczesnym wzornictwie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą na zamówienie, otwierane na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie estetyczny wygląd. Występuje w wersji jedno lub dwudrzwiowej. Gablota standardowo posiada uszczelki silikonowe, zapobiegające dostawaniu się deszczu lub kurzu dzięki, czemu będzie wewnątrz  zawsze czysta i estetyczna. Gablota posiada grubość 37mm, natomiast głębokość po zamknięciu-19mm. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych. produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.

cena netto: 644, 72zł
cena brutto: 793, 01zł
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 21xA4 zewnętrzna
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 21xA4 zewnętrzna

wymiar 21xA4 / 103x164cm Elegancka o nowoczesnym wzornictwie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny. Drzwi gabloty wykonane są z pleksi , otwierane na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie estetyczny wygląd. Występuje w wersji jedno lub dwudrzwiowej. Gablota standardowo posiada uszczelki silikonowe, zapobiegające dostawaniu się deszczu lub kurzu dzięki, czemu będzie wewnątrz  zawsze czysta i estetyczna. Gablota posiada grubość 37mm, natomiast głębokość po zamknięciu-19mm. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych. produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.

cena netto: 684, 32zł
cena brutto: 841, 71zł
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 24xA4 zewnętrzna dwudrzwiowa
Gablota Aspen suchościeralna-magnetyczna 24xA4 zewnętrzna dwudrzwiowa

wymiar 24xA4 / 103x194cm Elegancka o nowoczesnym wzornictwie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny. Dwudrzwiowa drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą na zamówienie, otwierane na boki. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie estetyczny wygląd. Występuje w wersji jedno lub dwudrzwiowej. Gablota standardowo posiada uszczelki silikonowe, zapobiegające dostawaniu się deszczu lub kurzu dzięki, czemu będzie wewnątrz  zawsze czysta i estetyczna. Gablota posiada grubość 37mm, natomiast głębokość po zamknięciu-19mm. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych. produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.

cena netto: 967, 08zł
cena brutto: 1189, 51zł
Sortuj produkty:
1 2 3 4 5