Koszyk jest pusty
Witaj nieznajomy zaloguj się lub zarejestruj
Kategorie sklepu
Komunikacja Wizualna
Interaktywna komunikacja
Reklama

Gabloty z logo zewnętrzne

W tej części oferty prezentujemy gabloty zewnętrzne z panelem na logo do powieszenia na ścianie lub wkopania z nogami 260cm.

Są to modele gablot Oxford i Ibiza,  występujące z powierzchnią  magnetyczną.

  • Eleganckie o nowoczesnym wzornictwie gabloty wykonane z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny.
  • Górna część gabloty posiada specjalny panel o wys. 15 cm, w którym można umieścić dowolną grafikę np. logo firmy (o wys. 11cm). Konstrukcja panelu została tak zaprojektowana, że zmiana grafiki jest bardzo prosta i szybka. Opcjonalnie może być zamontowane oświetlenie typu LED lub świetlówka, która podświetli grafikę.
  • Powierzchnia gablot wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach sucho ścieralno - magnetycznych
  • Gabloty standardowo posiadają uszczelki silikonowe, zapobiegające dostawaniu się deszczu lub kurzu
  • Tył gablot zabezpieczony jest blachą ocynkowaną w celu ochrony gablot przed działaniem warunków atmosferycznych.
  • Produkt na zamówienie.

Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.

    


Sortuj produkty:
1 2 3 4 5 6 7
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 6xA4 zewnętrzna z LOGO
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 6xA4 zewnętrzna z LOGO

wymiar 6xA4 / 92x80 cm Górna część gabloty posiada specjalny panel o wys. 15 cm, w którym można umieścić dowolną grafikę np. logo firmy (o wys. 11cm). Konstrukcja panelu została tak zaprojektowana, że zmiana grafiki jest bardzo prosta i szybka. Opcjonalnie może być zamontowane oświetlenie typu LED lub świetlówka, która podświetli grafikę. Elegancka o klasycznym wyglądzie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, łączonych za pomocą plastikowych narożników w kolorze szarym lub czarnym. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą  na zamówienie, otwierana na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Gablota posiada grubość 31mm, natomiast głębokość po zamknięciu to ok.17mm. Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie bardzo estetyczny wygląd. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.   

cena netto: 490, 95zł
cena brutto: 603, 87zł
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 8xA4 zewnętrzna z LOGO
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 8xA4 zewnętrzna z LOGO

wymiar 8xA4 / 92x102 cm Górna część gabloty posiada specjalny panel o wys. 15 cm, w którym można umieścić dowolną grafikę np. logo firmy (o wys. 11cm). Konstrukcja panelu została tak zaprojektowana, że zmiana grafiki jest bardzo prosta i szybka. Opcjonalnie może być zamontowane oświetlenie typu LED lub świetlówka, która podświetli grafikę. Elegancka o klasycznym wyglądzie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, łączonych za pomocą plastikowych narożników w kolorze szarym lub czarnym. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą  na zamówienie, otwierana na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Gablota posiada grubość 31mm, natomiast głębokość po zamknięciu to ok.17mm. Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie bardzo estetyczny wygląd. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.   

cena netto: 532, 02zł
cena brutto: 654, 38zł
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 10xA4 zewnętrzna z LOGO
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 10xA4 zewnętrzna z LOGO

wymiar 10xA4 / 92x8124 cm Górna część gabloty posiada specjalny panel o wys. 15 cm, w którym można umieścić dowolną grafikę np. logo firmy (o wys. 11cm). Konstrukcja panelu została tak zaprojektowana, że zmiana grafiki jest bardzo prosta i szybka. Opcjonalnie może być zamontowane oświetlenie typu LED lub świetlówka, która podświetli grafikę. Elegancka o klasycznym wyglądzie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, łączonych za pomocą plastikowych narożników w kolorze szarym lub czarnym. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą  na zamówienie, otwierana na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Gablota posiada grubość 31mm, natomiast głębokość po zamknięciu to ok.17mm. Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie bardzo estetyczny wygląd. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.   

cena netto: 667, 45zł
cena brutto: 820, 96zł
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 12xA4 zewnętrzna z LOGO
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 12xA4 zewnętrzna z LOGO

wymiar 12xA4 / 122x102 cm Górna część gabloty posiada specjalny panel o wys. 15 cm, w którym można umieścić dowolną grafikę np. logo firmy (o wys. 11cm). Konstrukcja panelu została tak zaprojektowana, że zmiana grafiki jest bardzo prosta i szybka. Opcjonalnie może być zamontowane oświetlenie typu LED lub świetlówka, która podświetli grafikę. Elegancka o klasycznym wyglądzie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, łączonych za pomocą plastikowych narożników w kolorze szarym lub czarnym. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą  na zamówienie, otwierana na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Gablota posiada grubość 31mm, natomiast głębokość po zamknięciu to ok.17mm. Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie bardzo estetyczny wygląd. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.   

cena netto: 681, 35zł
cena brutto: 838, 06zł
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 15xA4 zewnętrzna z LOGO
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 15xA4 zewnętrzna z LOGO

wymiar 15xA4 / 122x124 cm Górna część gabloty posiada specjalny panel o wys. 15 cm, w którym można umieścić dowolną grafikę np. logo firmy (o wys. 11cm). Konstrukcja panelu została tak zaprojektowana, że zmiana grafiki jest bardzo prosta i szybka. Opcjonalnie może być zamontowane oświetlenie typu LED lub świetlówka, która podświetli grafikę. Elegancka o klasycznym wyglądzie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, łączonych za pomocą plastikowych narożników w kolorze szarym lub czarnym. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą  na zamówienie, otwierana na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Gablota posiada grubość 31mm, natomiast głębokość po zamknięciu to ok.17mm. Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie bardzo estetyczny wygląd. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.   

cena netto: 728, 02zł
cena brutto: 895, 46zł
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 18xA4 zewnętrzna z LOGO
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 18xA4 zewnętrzna z LOGO

wymiar 18xA4 / 122x146 cm Górna część gabloty posiada specjalny panel o wys. 15 cm, w którym można umieścić dowolną grafikę np. logo firmy (o wys. 11cm). Konstrukcja panelu została tak zaprojektowana, że zmiana grafiki jest bardzo prosta i szybka. Opcjonalnie może być zamontowane oświetlenie typu LED lub świetlówka, która podświetli grafikę. Elegancka o klasycznym wyglądzie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, łączonych za pomocą plastikowych narożników w kolorze szarym lub czarnym. Drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą  na zamówienie, otwierana na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Gablota posiada grubość 31mm, natomiast głębokość po zamknięciu to ok.17mm. Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie bardzo estetyczny wygląd. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.   

cena netto: 765, 36zł
cena brutto: 941, 39zł
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 21xA4 zewnętrzna z LOGO
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 21xA4 zewnętrzna z LOGO

wymiar 21xA4 / 122x168 cm Górna część gabloty posiada specjalny panel o wys. 15 cm, w którym można umieścić dowolną grafikę np. logo firmy (o wys. 11cm). Konstrukcja panelu została tak zaprojektowana, że zmiana grafiki jest bardzo prosta i szybka. Opcjonalnie może być zamontowane oświetlenie typu LED lub świetlówka, która podświetli grafikę. Elegancka o klasycznym wyglądzie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, łączonych za pomocą plastikowych narożników w kolorze szarym lub czarnym. Drzwi gabloty wykonane są z pleksi, otwierana na bok lub do góry wspomagane dwoma siłownikami gazowymi. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Gablota posiada grubość 31mm, natomiast głębokość po zamknięciu to ok.17mm. Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie bardzo estetyczny wygląd. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.   

cena netto: 877, 36zł
cena brutto: 1079, 15zł
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 24xA4 zewnętrzna z LOGO dwudrzwiowa
Gablota Oxford suchościeralna-magnetyczna 24xA4 zewnętrzna z LOGO dwudrzwiowa

wymiar 24xA4 / 122x198 cm Górna część gabloty posiada specjalny panel o wys. 15 cm, w którym można umieścić dowolną grafikę np. logo firmy (o wys. 11cm). Konstrukcja panelu została tak zaprojektowana, że zmiana grafiki jest bardzo prosta i szybka. Opcjonalnie może być zamontowane oświetlenie typu LED lub świetlówka, która podświetli grafikę. Elegancka o klasycznym wyglądzie gablota wykonana z odpowiednio zaprojektowanych profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, łączonych za pomocą plastikowych narożników w kolorze szarym lub czarnym. Dwudrzwiowa drzwi gabloty wykonane są ze szkła hartowanego, lub pleksi za dopłatą  na zamówienie, otwierana na boki. Powierzchnia gabloty wykonana jest z najwyższej jakości blachy o właściwościach suchościeralno - magnetycznych (można pisać suchościeralnymi markerami). Gablota posiada grubość 31mm, natomiast głębokość po zamknięciu to ok.17mm. Zawiasy są całkowicie ukryte co nadaje gablocie bardzo estetyczny wygląd. Tył gabloty zabezpieczony blachą ocynkowaną w celu ochrony gabloty przed działaniem warunków atmosferycznych produkt na zamówienie Uwaga: do stosowania na zewnątrz zalecamy zastosowanie daszku chroniącego przed warunkami atmosferycznymi.   

cena netto: 1148, 03zł
cena brutto: 1412, 08zł
Sortuj produkty:
1 2 3 4 5 6 7